Do oficjalnej premiery został niecały rok. Showtime, stacja  odpowiedzialna za serial, zapowiedziała premierę na pierwszą połowę 2017 roku! Co ważne dla wielbicieli miasteczka, każdy z odcinków będzie dłuższy niż standardowe 60 minut, a całość nie będzie wydana według tradycyjnego modelu. David Lynch pracuje właśnie nad montażem ostatecznej wersji i według tych, co mieli szczęście podejrzeć mistrza, będzie ona złowroga, tajemnicza, ale też zabawna.

Travis Blue, miał szczęście podejrzeć Lyncha przy pracy nas serialem ponad 20 lat temu. Fotograf z Portland, który zafascynował się kultową serią już jako chłopiec, wrócił do North Bend, WA, we wrześniu, żeby sfotografować Lyncha przy filmowaniu nowego sezonu. Zdjęcia lokacji serialu, które zrobił Travis możecie znaleźć poniżej; co ciekawe o fotografie i jego fascynacji Twin Peaks powstaje też dokument!

travis-blue-logging-truck-diner travis-blue-rr-cafe-sign travis-blue-mar-t-rr-cafe-sign travis-blue-nightfall-at-the-rr-diner travis-blue-dear-meadow travis-blue-picnic-spot-scene travis-blue-welcome-to-twin-peaks northwest-passage-travis-blue-double-r-diner