Na początku marca ukaże się drugi z serii Subiektywny Przewodnik – Muzyka. Jak robić muzykę słowami ludzi z branży. Obecnie jesteśmy w trakcie edycji i zbierania ostatnich teksów, ale że ekscytacja z powstania sięga zenitu, postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć co nieco o naszej nowej publikacji.

Parę miesięcy temu ukazał się nasz pierwszy przewodnik o fotografii. Polscy fachowcy, blogerzy, ludzie zawodowo pracujący z aparatem i pasjonaci opowiedzieli jak zaczęła się ich przygoda z fotografowaniem, udzielili wskazówek, opowiedzieli historie. Jednym słowem, motywowali do tworzenia zdjęć  (a po waszym odzewie wiemy, że z powodzeniem). Jeżeli jeszcze nie ściągnęliście naszego przewodnika o fotografii możecie to zrobić TUTAJ.

Po fotografii przyszła kolej na muzykę. Dlaczego akurat muzykę? Bo jest częścią nas wszystkich, od początków istnienia ludzkości wystukiwaliśmy rytmiczne dźwięki, tworzyliśmy melodie… A poza tym, jest też częścią nas.

Na potrzeby stworzenia przewodnika zebraliśmy ludzi z branży muzycznej, żeby podzielili się z Wami swoimi doświadczeniami i wskazówkami dla muzyków, którzy dopiero zaczynają przygodę z tworzeniem. Artyści tacy jak Władyslaw KomendarekLimboski, Grzegorz Kot, Ede Kay;  zespóły Deep Down Inside, Bad Light District, Dell Arte, Joa Bird i angielski Bat and Ball, ale też ludzie zajmujący się sprzedażą winyli – Trzaski Vinyl Shop oraz najdłużej funkcjonująca niezależna wytwórnia w Polsce Antena Krzyku – wszyscy oni piszą specjalnie dla Was, czytelników Buzzujemy. 

Pierwsi na maila dostaną go czytelnicy naszego newslettera, także zachęcamy do zapisania się na co miesięczny raport z powstawania drukowanego magazynu.

Seria Subiektywnych Przewodników jest inicjatywą Buzzujemy.com 

Screen Shot 2016-02-25 at 16.48.12